Įveikiame ne kalnus, o save


Delta Executive Search & Consulting – Vilniuje įsikūrusi personalo valdymo konsultacinė įmonė. Esame vieni iš tiesioginės personalo paieškos, atrankos ir kompetencijų vertinimo pradininkų Lietuvoje. Mūsų maža komanda yra orientuota į asmeninį dėmesį klientui ir aukščiausią paslaugų kokybę.

KODĖL MES?

Dirbame su šypsena!

  • Profesionalumas – beveik 20 metų patirtis žmogiškųjų išteklių konsultavimo, tiesioginės paieškos, atrankos ir vertinimo srityse. Mūsų kompetencijų vertinimo centro metodikos padeda klientui pasirinkti tinkamiausią kandidatą.
  • Partnerystė – atsakomybės jausmas, tiesioginis, į ilgalaikę partnerystę orientuotas ryšys su klientais.
  • Dėmesingumas ir lankstumas – įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius ir siūlome tai, ko reikia būtent jam, vengdami standartinių, visiems vienodų sprendimų.
  • Patikimumas ir pasitikėjimas – mumis pasitiki ne tik klientai, bet ir kandidatai. Dirbame diskretiškai, abiem pusėms garantuodami visišką konfidencialumą.
  • Mums patinka iššūkiai – pasikeitus situacijai darbo rinkoje, lengvų projektų nebūna. Bendradarbiaujant su klientais, mūsų patirtis ir žinios padeda rasti geriausią sprendimą ir sėkmingai įvykdyti net pačius sudėtingiausius projektus.

 

Su mūsų privatumo politika galite susipažinti čia